למה ללמוד NLP בישראל?

למה כדאי לנו ללמוד NLP דווקא בישראל?

על אף ההתפתחות המואצת של תחום ה-NLP והמוסדות המלמדים אותו בישראל, ישנם עדיין אנשים המתלבטים אם כדאי להם לנסוע לעבור הכשרה ב-NLP בחו”ל או להישאר בישראל וליהנות מהכשרה בשפה העברית.

כדי להבהיר מדוע כדאי לך להישאר בארץ ולעבור את ההכשרה דווקא בישראל ריכזנו עבורך 6 עובדות, אליהן חשוב לשים לב כדי לבצע את ההחלטה הנכונה:

מגבלות השימוש בשפה

חלק נכבד מהשימוש שלנו בכלי ה-NLP דורש מאיתנו להשתמש בשפה המילולית שלנו בצורה יעילה וממוקדת יותר מהרגיל על מנת להגיע לתוצאות יוצאות דופן.

במידה ונרצה להשתמש בשפה שלנו באופן יעיל כדי לנצל את מלוא היכולת הטמונה ב-NLP כדאי שנלמד אותה בשפה העברית, בה נשתמש בדרך כלל ב-NLP.

מיתוס איכות ההכשרה

איכות ההכשרה בחו”ל אינה גבוהה יותר מזו הישראלית, בדיוק באותה מידה שאדם אשר גר בחו”ל אינו בהכרח איכותי יותר מאדם המתגורר בישראל.

כאדם בוגר בוודאי ברור לך כי איכות ההכשרה נמדדת על פי יכולתנו ליישם את כלי ה-NLP בצורה יעילה בסיום הקורס ולא על פי השפה שבה הודפסה התעודה.

עלות ההכשרה הגבוהה

למרות עלותם הגבוהה של קורסי הכשרה ב-NLP, הכשרה בחו”ל מכילה בתוכה הוצאות נלוות המייקרות אותה אף יותר מהצפוי.

הכשרת NLP בישראל חוסכת לנו את מגוון ההוצאות הללו ומספקת מסגרת נוחה, בה נלמד NLP מבלי לקטוע את שגרת העבודה והפנאי השבועית שלנו.

התאמת אופי ההכשרה

בעוד שהחומר המועבר בהכשרות ה-NLP זהה בכל רחבי העולם, האופן בו ההכשרות מועברות מותאם לקהל היעד שלהן.

הכשרות ה-NLP הישראליות מותאמות לשימוש ב-NLP בישראל ולכן מתמקדות ביישום כלי ה-NLP בצורה היעילה ביותר, ללא כל בזבוז זמן מיותר.

ערכה של התעודה

שיוך לאחת מעשרות אגודות ה-NLP או חתימה מאחד ממפתחי התחום, אינה מעידה על איכות הכשרה גבוהה יותר שכן הוא אינו נוכח בה או מפקח עליה. 

למעשה, רוב הכשרות ה-NLP בישראל עומדות בכל הסטנדרטים העולמיים הגבוהים ביותר ובוגריהן מוכיחים בכל יום כי הם מסוגלים ליישם את הכלים באופן יעיל.

מידת זמינות המרצה

בעת בחירת קורס NLP עלינו לוודא כי המרצה זמין לענות על שאלות הנובעות מיישום החומר הנלמד, גם לאחר סיום הקורס.

בחירת קורס NLP בישראל מאפשרת לנו לוודא כי המרצה אצלו נבחר ללמוד יהיה נגיש יותר עבורנו, בשפה העברית ובשעות שבהן אנו ערים.